Ekibimiz

  Adı ve soyadı

                  Görevi

iletişim

Yasar YEGEN

Yönetim Kurulu Başkanı

Genel Koordinatör

  yasar@kaced.org

Pınar CAN

AB Bütünleşme Süreci Çalışmaları Koordinatörü

  pinar@kaced.org

Meltem SAYMAN

İnsan Hakları ve Yurttaşlık Çalışmaları Koordinatörü

  meltem@kaced.org

Gülten MERT

Çevre Koruma Çalışmaları Koordinatörü

  gulten@kaced.org

Ayla DONMEZ

Kadın Çalışmaları Koordinatörü

  ayla@kaced.org

Ayşe BALCI

Gençlik Çalışmaları Koordinatörü

  ayse@kaced.org

Abdullah ÖNER

Çokkültürlülük Çalışmaları Koordinatörü

  abdullah@kaced.org

Basar YEGEN

Ağ ve İletişim Koordinatörü

  byegen@kaced.org

Bahar SEYITOGLU

Mülteci Hakları Çalışmaları Koordinatörü

  bahar@kaced.org

Bülent AK

Hukuk Üstünlüğü Alan Çalışmaları Koordinatörü

bulent@kaced.org

Hüsamettin ALBAYRAK

Finans Koordinatörü

 husamettin@kaced.org

Turgut YAMAÇ

Finans Koordinatörü

  turgut@kaced.org

Selim INCEOZ

Proje Asistanı

  selim@kaced.org

Melike NAZLI

Proje Asistanı

  melike@kaced.org